تبلیغات
ترکش ولگرد - انت بدمی یا اخی

انت بدمی یا اخی

جمعه 20 خرداد 1390 01:19 ق.ظنویسنده : ترکش ولگرد

 

و سید شهیدان اهل قلم چه زیبا فرمود: ...وهنوز هم در عالم رازیست که جز با خون فاش نشود.

برادر من در بحرین یا هر جای دیگر که دست به دست هم به پا خیزیده اید برای رهایی از چنگال مستکبران و اسلحه ای جز فریاد خود ندارید، اسلحه ای جز خانه ها و کاشانه های ویران شده ی خود ندارید اسلحه ای جز خون خود ندارید تا مظلومیت خود را نشان دهید، پایدار باشید و پایداری کنید که پیروزی نزدیک است (نصرمن الله و فتح قریب) پایدار باشید تا دهان این مستکبران که بوی تعفن آن دارد همه جای این دنیا را می گیرد به خاک بمالید.

دیگر حتی خودتان هم دیگر نمی توانند دهان مردم خود را ببندند و مردمی را که سال های سال با رسانه های مبتذل و اراجیف شان ذهن و فکرشان را پر کرده بودند را نمی توانند کنترل کنند و آن ها هم که سال هاست سرمست عیاشی های خودشان بودند هم بیدار شده اند و فریاد آزادی سر می دهند.

دیگر داریم به آن روز نزدیکتر می شویم که گفته اند که فریاد آزادی خواهی در همه جای عالم فراگیر خواهد شد حتی گوش های ابر قدرت ها را کر خواهد کرد و همه منتظر دادرس خود هستند. شما هم با خون خود این انتظارتان را نشان می دهید و راز های ناپیدای این جهان را فاش خواهید کرد اندکی صبر سحر نزدیک است.

مقام معظم رهبری هم آخرین حرف ها را زدند و فرمودن که همه بیدار شوند(اگر هنوز در خواب هستند!) و ببینند این بیداری ها را ببینند این اسلام خواهی ها را و بدانند که ما به هنگام موضع گرفتن در مقابل این کشور ها دچار بلاتکلیفی نیستیم و موضع خود را روشن و واضح همان طور امام خامنه ای مطرح کردند، دنبال می کنیم ایشان فرمودند: "اگر ما ملتهاى مسلمان بیدار باشیم، به نداى قرآن - كه ما را به صبر و استقامت و ثبات امر میكند، به ما امید میدهد - گوش كنیم، به خداى متعال سوء ظن نداشته باشیم، به وعده‌ى الهى امیدوار باشیم و براى آن تلاش و كار كنیم، بدون شك این ملتها به پیروزى می رسند.
شاخص عمده در حركت مردمىِ این كشورها سه چیز است: یكى اسلامى بودن، یكى ضد آمریكا و صهیونیست بودن، و یكى مردمى بودن. این شاخص در همه‌ى این كشورها مشترك است. موضع ما در مقابل این حركتهاى مردمى روشن است: هر جا حركت اسلامى است، مردمى است، ضد آمریكائى است، ما با این حركت همراهیم؛ اما اگر در جائى ببینیم با تحریك آمریكائى‌ها، با تحریك صهیونیستها، یك حركتى به راه افتاده است، با آن حركت همراهى نمی كنیم. ما با حركتهاى ضد آمریكائى و ضد صهیونیستى همراهیم. "

همه باید بیدار باشند،همه.

ما همان جوانان اماممان هستیم و عزم خود را جزم کرده این تا دندان های آمریکا را در دهانش خورد کنیمتا نظاره گر شکوفایی گل آزادی و توحید و امامت جهان نبی اکرم باشند و ما هم سعی می کنیم که وارثان خوبی برای این میراث ماندگار باشیم و برای حفظ آن بکوشیم و برای دیگران هم صادر کنیم.این همان ارث گران بهای اماممان هست جلوی چشممان.

"وصیت من به ملتهای كشورهای اسلامی است كه انتظار نداشته باشید كه ازخارج كسی به شما در رسیدن به هدف كه آن اسلام و پیاده كردن احكام اسلام است كمك كند؛ خود باید به این امر حیاتی كه آزادی و استقلال را تحقق می بخشد قیام كنید. و علمای اعلام و خطبای محترم كشورهای اسلامی دولتها رادعوت كنند كه از وابستگی به قدرتهای بزرگ خارجی خود را رها كنند و با ملت خود تفاهم كنند؛ در این صورت پیروزی را در آغوش خواهند كشید. و نیز ملتهارا دعوت به وحدت كنند؛ و از نژادپرستی كه مخالف دستور اسلام است بپرهیزند؛ و با برادران ایمانی خود در هر كشوری و با هر نژادی كه هستند دست برادری دهند كه اسلام بزرگ آنان را برادر خوانده . و اگر این برادری ایمانی باهمت دولتها و ملتها و با تایید خداوند متعال روزی تحقق یابد، خواهید دید كه بزرگترین قدرت جهان را مسلمین تشكیل می دهند. به امید روزی كه با خواست پروردگار عالم این برادری و برابری حاصل شود.

هم در اینجا باید بیفزایم كه احتیاج ما پس از اینهمه عقب ماندگی مصنوعی به صنعتهای بزرگ كشورهای خارجی حقیقتی است انكارناپذیر. و این به آن معنی نیست كه ما باید در علوم پیشرفته به یكی از دو قطب وابسته شویم . دولت و ارتش باید كوشش كنند كه دانشجویان متعهد را در كشورهایی كه صنایع بزرگ پیشرفته را دارند و استعمار و استثمارگر نیستند بفرستند؛ و از فرستادن به امریكاو شوروی و كشورهای دیگر كه در مسیر این دو قطب هستند احتراز كنند، مگران شاءالله روزی برسد كه این دو قدرت به اشتباه خود پی برند و در مسیر انسانیت و انساندوستی و احترام به حقوق دیگران واقع شوند؛ یا ان شاءالله مستضعفان جهان و ملتهای بیدار و مسلمانان متعهد، آنان را به جای خود نشانند. به امیدچنین روزی .

و وصیت من به گروههای مسلمان كه از روی اشتباه به غرب و احیانا به شرق تمایل نشان می دهند و از منافقان كه اكنون خیانتشان معلوم شد گاهی طرفداری می كردند و به مخالفان بدخواهان اسلام از روی خطا و اشتباه گاهی لعن می كردند و طعن می زدند، آن است كه بر سر اشتباه خود پافشاری نكنند و باشهامت اسلامی به خطای خود اعتراف ، و با دولت و مجلس و ملت مظلوم برای رضای خداوند هم صدا و هم مسیر شده و این مستضعفان تاریخ را ازشرمستكبران نجات دهید؛ و كلام مرحوم مدرس آن روحانی متعهد پاك سیرت و پاك اندیشه را به خاطر بسپرید كه در مجلس افسرده آن روز گفت :اكنون كه باید از بین برویم چرا با دست خود برویم .

وصیت من به همه مسلمانان و مستضعفان جهان این است كه شماها نبایدبنشینید و منتظر آن باشید كه حكام و دست اندركاران كشورتان یا قدرتهای خارجی بیایند و برای شما استقلال و آزادی را تحفه بیاورند. ما و شماها لااقل در این صد سال اخیر، كه بتدریج پای قدرتهای بزرگ جهانخوار به همه كشورهای اسلامی و سایر كشورهای كوچك باز شده است مشاهده كردیم یاتاریخهای صحیح برای ما بازگو كردند كه هیچ یك از دول حاكم بر این كشورها در فكر آزادی و استقلال و رفاه ملتهای خود نبوده و نیستند؛ بلكه اكثریت قریب به اتفاق آنان یا خود به ستمگری و اختناق ملت خود پرداخته و هر چه كرده اندبرای منافع شخصی یا گروهی نموده ؛ یا برای رفاه قشر مرفه و بالانشین بوده وطبقات مظلوم كوخ و كپرنشین از همه مواهب زندگی حتی مثل آب و نان و قوت لایموت محروم بوده ، و آن بدبختان را برای منافع قشر مرفه و عیاش به كارگرفته اند؛ و یا آنكه دست نشاندگان قدرتهای بزرگ بوده اند كه برای وابسته كردن كشورها و ملتها هرچه توان داشته اند به كار گرفته و با حیله های مختلف كشورها را بازاری برای شرق و غرب درست كرده و منافع آنان را تامین نموده اند و ملتها را عقب مانده و مصرفی بار آوردند و اكنون نیز با این نقشه درحركتند.

و شما ای مستضعفان جهان و ای كشورهای اسلامی و مسلمانان جهان بپاخیزید و حق را با چنگ و دندان بگیرید و از هیاهوی تبلیغاتی ابرقدرتها وعمال سرسپرده آنان نترسید؛ و حكام جنایتكار كه دسترنج شما را به دشمنان شما و اسلام عزیز تسلیم می كنند از كشور خود برانید؛ و خود و طبقات خدمتگزار متعهد، زمام امور را به دست گیرید و همه در زیر پرچم پرافتخاراسلام مجتمع ، و با دشمنان اسلام و محرومان جهان به دفاع برخیزید؛ و به سوی یك دولت اسلامی با جمهوریهای آزاد و مستقل به پیش روید كه با تحقق آن ،همه مستكبران جهان را به جای خود خواهید نشاند و همه مستضعفان را به امامت و وراثت ارض خواهید رساند. به امید آن روز كه خداوند تعالی وعده فرموده است ."

                                               والسلام علی من اتبع الهدی


برچسب ها: بییداری اسلامی ، امام خمینی ، رهبر کبیر انقلاب ، امام خامنه ای ، وصیت نامه ی الهی سیاسی امام ، امت واحده ، مسابقه وبلاگ نویسی ، خاورمیانه جدید ، فلسطین ، بحرین ، مظلومیت ، مستضعفان ، جهان اسلام ، آزادی خواهی ،
دنبالک ها: بیداری اسلامی ، از جنس خدا ، رمز عبور ، پی نوشت ، تاملاقات خدا ، عطر ریحان ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 23 خرداد 1390 10:01 ق.ظ

 
پنجشنبه 26 خرداد 1390 04:18 ب.ظ
سلام.
جالب بود...
خیلی التماس دعا دارم.تازه دارم بیشتر و بیشتر با بازی های زمونه آشنا میشم!!!
یا علی
سه شنبه 24 خرداد 1390 02:58 ب.ظ
سلام. صحبت های اقا رو که گذاشته بودی چی شد؟
این مطلبت رو تازه می خوام بخونم... یاحق
یکشنبه 22 خرداد 1390 08:20 ق.ظ
سلام. فعلاً نخوندمش؛ این نظر صرفا جهت چاق سلامتی در این پست قرار داده شده است. یاحق
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.